Paykasa

Paykasa ile sanal alışveriş

İnternet üzerinden alışveriş gerçekleştiren kullanıcıların artması ile sanal alışveriş sitelerinin sayısı da giderek artmaktadır. Kullanıcıların giderek arttığı internet alışveriş müdavimlerinin sayısı artsa da bir kesimde sanal alışverişe çekimser yaklaşmaktadır.

Ödeme işlemlerinde kredi kartı ve kimlik bilgilerinin paylaşılması konusunda çekinceleri olan kişiler için internet üzerinden alışveriş yapabilecekleri Paykasa sistemi güvenli alışveriş seçeneği sunmaktadır. Paykasa sistemi ilk olarak İngiltere’de yayılmaya başlamıştır.

Günümüzde ise pek çok ülkede kullanıma sunulmuştur. Paykasa kart ile yapacağınız sanal alışverişlerde ihtiyacınız olan tek bilgi 16 haneli pin şifresidir. Bunun haricinde hiçbir kimlik veya kart bilgisi istenmez. Paykasa kartınızı ise kartın satışını yapan sitelerden temin edebilirsiniz.

İçeriğindeki bakiyeye göre Paykasa kart fiyatları değişmektedir. Kartın satışını yapan sitelerin artmasıyla sitelerin düzenlediği kampanyalarla Ucuz Paykasa karta sahip olma keyfini yaşayabilirsiniz.

Paykasa kartınız yalnızca alışverişlerinizde kullanmak için değil aynı zamanda istediğiniz vakit nakit paraya çevirebilirsiniz.Paykasa € bazında olduğu için bozdurma işlemlerinde hesabınızda TL olarak yatırılır. Sitelerin belirttiği döviz kurları ile bozdurma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir