Paykwik

Üç para biriminde çalışan paykwik kart!

Üç para biriminde çalışan paykwik kart!

Paykwik kartı bir dünya markası haline getiren özelliklerinin başında gelen en önemli özelliği, dünya da en çok kullanılan para birimlerini destekliyor olmasıdır. Öyle ki kartı aldığınızda dünyanın her yerinden alış veriş yapabilirsiniz. Adeta internetinizin başından, evinizden bir dünya vatandaşı olabilirsiniz.

Örneğin Çin’in en büyük alış veriş sitesi olan alibaba dan bir ürün mü beğendiğiniz hemen paykwik kart ile alabilirsiniz. Ucuz paykwik kartınız sizi bir Çin vatandaşı yapar ve ürün almanızı sağlar. Unutmayın sıradan kredi kartlarınızla almak çok risklidir. Çünkü sıradan kredi kartlarınızla bilmediğiniz bir ülkenin bilmediğiniz bir internet sitesinden alış veriş yapıyor olacaksınız.

Aksi bir durumda sizin zararınız kredi kartınızın limiti kadar olacaktır. Bu da çok berbat sonuçlara yol açabilir. Onlarca bin Türk lirası kadar zarara. Ancak paykwik kart kullanıyorsanız sadece ve sadece paykwik kartınızın limiti kadar yani ürününüzün fiyatı kadar dolandırılabilirsiniz. Bu da zarardan kâr etmenizi sağlar ve sizi müthiş zararlardan korur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir